Bottega Veneta UA


Bottega Veneta UA
Онлайн-магазин EmpireBags продає якісні репліки продуктів відомої європейської торгової марки Bottega Veneta. Відмінна натуральна шкіра, яка використовується у виробах, не поступається оригіналам. Довговічні і стильні екземпляри, скопійовані з популярного бренду, виконані з великою точністю, тому візуально і на дотик не відрізнити від справжньої. Виробник постарався на славу, кожна модель добре прошита і оснащена якісною фурнітурою - запорука того, що при нормальному зверненні ваша покупка прослужить не один рік. Пропонуємо для жінок і чоловіків стильні аксесуари з натуральної шкіри - недорогі копії Bottega Veneta:
  • гаманці
  • портмоне
  • клатчі
  • Cумки і дорожні сумки

Асортимент продукції

На наших вітринах представлені різноманітні по дизайну і колірному виконанню вироби, точно повторюють оригінали, але за набагато меншою вартості. На вибір чоловічі і жіночі клатчі та гаманці з текстурованою картатій поверхнею - відмінною рисою бренду. Є повнорозмірні і компактні портмоне. Всі моделі мають кілька відділень для того, щоб упорядкувати цінні дрібниці і банкноти. Якісна підкладка у всіх без винятку продуктах-репліках, тому, можна не турбуватися про їх довговічності.

Добротна шкіргалантерея за доступними цінами

В інтернет-магазині ЕмпайрБагз можна купити Bottega Veneta шкіряні підробки люкс за ціною від 1060 гривень. Щотижня вітрина поповнюється новими надходженнями. Пропонуємо добротну кожгалантерею для тих, хто хоче мати модні стильні речі за прийнятною вартістю. Виконаємо доставку по Києву, здійснюємо відправку товарів в будь-який населений пункт України з оплатою післяплатою.