Про нас

  Ми займаємося шкіро галантереєю вже не перший рік. В асортименті вироби від кращих виробників з Європи, Азії, Америки та окрема група вітчизняної продукції, в більшості поставляється на експорт. У нас можливо за помірною ціною придбати жіночі і чоловічі шкіряні сумки, гаманці, клатчі, барсетки, рюкзаки, травелкейси, тревелбегі і багато іншого. Практично щотижня онлайн-вітрина поповнюється новими виробами добротної шкіргалантереї. Кожна модель проходить ретельну перевірку на якість виконання, відповідність високим критеріям функціональності і зручності користування. Відбираємо тільки ті речі, які дійсно заслуговують на увагу. Чому ж все-таки ми?

Стаціонарний магазин в Києві

Ми на ринку в Україні з 2016 року, шоу-рум в Києві на лівому березі. За ці роки ми змогли завоювати довіру у 8000 покупців, які повертаються до нас ще.

 


 Надійність

З нами надійно! Ми надаємо обмін і повернення в разі якщо товар не підійшов або інша будь-яка причина. На всі вироби як дорогі так і дешеві у нас є гарантія до 3-х років, на кожен бренд. Детальніше ... У разі якщо Ваш акссесуар порвався вигорів або інші (не хімічні і технічні) пошкодження стосовно з якістю, тоді Вам повернуть кошти або замінять на новий акссесуар!


Регулярні знижки і утилізація складу

Ми дуже часто робимо утилізацію складу, іноді ціни доходять трохи нижче ніж їх закупівельна вартість, це робиться для того щоб якомога швидше замінити склад на більш нові аксесуари.

 


Бонусна система для постійних покупців

Регулярна розсилка з промокодом для постійних покупців! Ми любимо наших клієнтів і завжди намагаємося зробити їх хоч трохи щасливішими, з цього і було впроваджено систему накопичення бонус, які можна обміняти на знижки, також якщо Ви раніше робили у нас покупки, підписуйтесь на розсилку. І Вам часто будуть приходити промокодом зі знижками. Пам'ятайте: Промокод на знижку, буде працювати навіть на позиції які вже по знижці!


Ми даруємо сумки в інстаграм

Ми часто робимо розіграші в інстаграм, розігруємо сумочки та гаманці.

 

  

empirebags.ua

empirebagsua